Aanstellingen KNVB / Beltona

Competitie / beker / Zaal

AANSTELLINGEN Beltona Cup staan in de Aanstellingen. 

WEDSTRIJD VAN DE WEEK: 

Abel Jagersma > Scheidsrechter Erica’86 1 – VVAK 1 18-1-2020 14:30


Martin Arends >ScheidsrechterDOSKO 1 - CSVC 115-1-202021:00Veld
Edwin Assen >ScheidsrechterRaptim 3 - EMMS 216-1-202020:00Veld
Edwin Assen >ScheidsrechterSteenwijker Boys 1 - S.V. Hoogersmilde 126-1-202014:00Veld
Mika Assen >ScheidsrechterDe Treffer '16 1 - GKC 119-1-202014:00Veld
Mika Assen >Assistent-scheidsrechterFC Klazienaveen O21-1 - Erica SC O21-122-1-202019:30Veld
Mika Assen >ScheidsrechterFochteloo FC 1 - Wijster 126-1-202014:00Veld
Albert Jan Benjamins >ScheidsrechterDESZ 1 - Gramsbergen 125-1-202014:30Veld
Jan De Jong (Bijkerk) >ScheidsrechterMuntendam 1 - HSC 126-1-202014:00Veld
Rene Broekman >ScheidsrechterRoden 1 - Noordster 119-1-202014:00Veld
Robert Bruining >Assistent-scheidsrechterACV - Flevo Boys18-1-202014:30Veld
Assistent-scheidsrechterHoek - Harkemase Boys25-1-202014:30Veld
Daniël Dorgelo >ScheidsrechterBe Quick 1887 1 - Grijpskerk 125-1-202015:30Veld
Bertus Ebelties >Assistent-scheidsrechterFC Emmen JO19-1 - Willem II Tilburg BV JO19-118-1-202014:45Veld
Bertus Ebelties >Assistent-scheidsrechter(club)FC Emmen JO19-1 - Willem II Tilburg BV JO19-118-1-202014:45Veld
Bertus Ebelties >ScheidsrechterZandpol 2 - KSC 120-1-202020:00Zaal
Bertus Ebelties >ScheidsrechterTwedo 1 - DZOH 120-1-202021:00Zaal
Bertus Ebelties >Assistent-scheidsrechter(club)ADO Den Haag JO19-1 - FC Emmen JO19-125-1-202014:45Veld
Bertus Ebelties >ScheidsrechterWitteveense Boys'87 1 - Zandpol 126-1-202014:00Veld
Albert Frijlink >Scheidsrechterxxx
Abel Jagersma >ScheidsrechterErica'86 1 - VVAK 118-1-202014:30Veld
Abel Jagersma >ScheidsrechterVeendam 1894 1 - SGV 125-1-202014:30Veld
Danny de Haas >ScheidsrechterBakkeveen 1 - Boornbergum'80 126-1-202014:00Veld
Theo Hein >ScheidsrechterAngelslo Sc 1 - SJS 125-1-202014:30Veld
Frank Hollander >ScheidsrechterxxxVeld
Geert Kloppenburg >ScheidsrechterxxxVeld
Elwin Langenberg >ScheidsrechterFC Klazienaveen O21-1 - Erica SC O21-122-1-202019:30Veld
Elwin Langenberg >ScheidsrechterVCG 1 - MSC/Amslod 125-1-202014:30Veld
Elwin Langenberg >ScheidsrechterPekelder Boys 1 - Gieterveen 126-1-202014:00Veld
Peter Lemmen >ScheidsrechterDalen 2 - Rolder Boys 219-1-202011:00Veld
Peter Lemmen >ScheidsrechterNieuw Roden 1 - ZNC 126-1-202014:00Veld
Gerrie Louwes >ScheidsrechterEHS'85 1 - Sweel 119-1-202014:00Veld
Gerrie Louwes >ScheidsrechterSellingen 1 - Raptim 126-1-202014:00Veld
Jeffrey Lubberts >Assistent-scheidsrechterFC Klazienaveen O21-1 - Erica SC O21-122-1-202019:30Veld
Jeffrey Lubberts >ScheidsrechterAlcides RC1 - Emmen RC124-1-202020:00Veld
Jeffrey Lubberts >ScheidsrechterOldemarkt FC 1 - Dwingeloo 126-1-202014:00Veld
Rennie Moes >ScheidsrechterxxxVeld
Kevin Moed >ScheidsrechterVVI 1 - S.C. Stiens 118-1-202014:30Veld
Douwe Pals >ScheidsrechterONR - IFC Zwolle/ FTS Transport & Logistics17-1-202020:30Zaal
Douwe Pals >ScheidsrechterTexel 94 - Zeemacht24-1-202020:45Zaal
Douwe Pals >ScheidsrechterJuliana '31 - RKZVC26-1-202014:00Veld
Albert Ros >ScheidsrechterxxxVeld
Jens Rutgers >ScheidsrechterMeppel FC 2 - Genemuiden SC 225-1-202012:00Veld
Jens Rutgers >ScheidsrechterST Germanicus-CSVC O21-1 - DZOH O21-128-1-202019:30Veld
Pascal Sanders >ScheidsrechterInter Maluku FC 1 - Real Camaradas 117-1-202021:00Zaal
Pascal Sanders >ScheidsrechterLTC 8 - Madjoe 1017-1-202022:00Zaal
Pascal Sanders >ScheidsrechterDOSKO 1 - Balk ZV 122-1-202021:00Zaal
Pascal Sanders >ScheidsrechterRoden 2 - Westerkwartier V.V. 224-1-202021:00Zaal
Pascal Sanders >ScheidsrechterNieuw Roden 2 - Real Camaradas 424-1-202022:00Zaal
Pascal Sanders >ScheidsrechterZwaagwesteinde 1 - Joure SC 125-1-202014:30Veld
Richard Vos >ScheidsrechterG.S.F.V. Drs. Vijfje - zvv Den Haag Vr17-1-202020:30Zaal
Richard Vos >ScheidsrechterBeilen 1 - REUZ 122-1-202020:30Zaal
Richard Vos >ScheidsrechterHoogeveen 1 - Borger zvv 129-1-202021:00Zaal
Wubbo Warrink >ScheidsrechterKSC 1 - EHS'85 127-1-202020:00zaal
Bart Zinger > ScheidsrechterG.S.F.V. Drs. Vijfje - zvv Den Haag Vr10-1-202020:30zaal
Bart Zinger > Secretaris AVDrachtster Boys/HR Piping - Team Alkmaar/Sportstars17-1-202020:30zaal
Bart Zinger > ScheidsrechterBareveld 1 - Farmsum 119-1-202014:00Veld
Herman Wesseling >ScheidsrechterGermanicus 2 - Erica SC 219-1-202010:30Veld
Jans Weuring >ScheidsrechterxxxVeld
Erik Wieringa >ScheidsrechterGenemuiden SC 2 - Olde Veste'54 218-1-202012:30Veld
Erik Wieringa >ScheidsrechterFC Klazienaveen 1 - Hollandscheveld 125-1-202014:30Veld
Non aktief tot nader bericht
Joop Brussen >Scheidsrechterxxx
Geert Nijboer >Scheidsrechterxxx
Dennis v/d Veen >Scheidsrechterxxx
Raymond Zuidema >Scheidsrechterxxx

Beltona aanstellingen

KNVB wedstrijnrSpeeldagDatumWedstrijd (thuis)Wedstrijd (uit)AanvangPouleScheids.grp
17135dinsdag1-10-2019St. Germanicus-CSVCFC Klazienaveen19:30DCOVS HZO Pals (MMHJ06N) Venekamp (BFFN878) Langenberg (PMXT69B)
17155dinsdag15-10-2019vv De WeideFC Dalfsen20:00CCOVS HZO de Jong (FWTR107)Bruining FQMW47L)Langenberg (PMXT69B)
17228dinsdag15-10-2019SC EricaHHC – Hardenberg20:00DCOVS HZO Sanders (FVHZ57T)Assen (LYMG03N)Hein (FGNY665)
17229dinsdag5-11-2019SC EricaSt. Germanicus-CSVC20:00DCOVS HZO Moed (GCXP74Y)Venekamp (BFFN878)Ebelties (BFKT83Z)
17138dinsdag17-12-2019St. Germanicus-CSVCDZOH19:30DCOVS HZO Rutgers (MBGR993)Bruining (FQMW47L)Hein (FGNY665)
17157dinsdag17-12-2019vv De Weidev.v. Noordscheschut20:00CCOVS HZO Broekman (BFDD20V)Sanders (FVHZ57T)Ebelties (BFKT83Z)
17143maandag30-9-2019DZOHHHC – Hardenberg19:30DCOVS HZO   Broekman (BFDD20V)   Zinger (MBHP69P)   Assen (LYMG03N)
17146maandag25-11-2019DZOHSC Erica19:30DCOVS HZO Rotmensen (BFCD66W)Wieringa (BDXT55T)Ebelties (BFKT83Z)
17231woensdag16-10-2019FC KlazienaveenDZOH19:30DCOVS HZO Venekamp (BFFN878)Zinger (MBHP69P)Hein (FGNY665)
17233woensdag18-12-2019FC KlazienaveenSC Erica19:30DCOVS HZO Dorgelo (FSLQ366)Lubberts (BFCN22W)Assen (LYMG03N)
Pals01-10-2019
de Jong15-10-2019
Sanders15-10-201917-12-2019
Moed05-11-2019
Rutgers17-12-2019
Broekman30-09-201917-12-2019
Lubberts30-09-201901-10-201918-12-2019
Rotmensen25-11-2019
Venekamp16-10-201905-11-2019
Dorgelo18-12-2019
Bruining15-10-201917-12-2019
Assen15-10-2019
Wieringa25-11-2019
Zinger30-09-201916-10-2019
Langenberg01-10-201915-10-2019
Hein16-10-201917-12-2019
Ebelties25-11-201917-12-2019