Aanstellingen KNVB / Beltona

Competitie / beker / Zaal

AANSTELLINGEN Beltona Cup staan in de Aanstellingen. 

WEDSTRIJD VAN DE WEEK:  ?
Jans Weuring >Scheidsrechter > Weide De VR1 – HZVV VR1 > 23-11-2019 > 15:00

Martin Arends >ScheidsrechterRigtersbleek 1 - Heino 124-11-201914:00
Martin Arends >ScheidsrechterAsser Boys 5 - LTC 625-11-201921:00
Martin Arends >ScheidsrechterACV 1 - HODO 325-11-201921:55
ScheidsrechterErica SC 1 - Weerdinge 116-12-201921:30
Edwin Assen >ScheidsrechterRaptim 2 - WVV 224-11-201910:30
Mika Assen >ScheidsrechterSJO SWB JO17-1 - DZOH JO17-323-11-201915:00
Mika Assen >Assistent-scheidsrechterFC Klazienaveen O21-1 - Erica SC O21-116-12-201919:30
Albert Jan Benjamins >ScheidsrechterZuidhorn 1 - Be Quick D 123-11-201915:00
Jan De Jong (Bijkerk) >ScheidsrechterOranje Zwart 1 - Oldeholtpade 124-11-201914:00
Rene Broekman >Assistent-scheidsrechterDrachtster Boys 1 - Oranje Nassau 123-11-201914:30
ScheidsrechterWKE '16 1 - Nieuw Buinen 124-11-201914:00
Robert Bruining >Assistent-scheidsrechterExcelsior'31 - ONS Sneek23-11-201914:30
Robert Bruining >Assistent-scheidsrechterST Germanicus-CSVC O21-1 - DZOH O21-117-12-201919:30
Daniël Dorgelo >ScheidsrechterBe Quick 1887 1 - HFC '15 123-11-201915:30
ScheidsrechterDZOH O21-1 - Erica SC O21-125-11-201919:30
ScheidsrechterFC Klazienaveen O21-1 - Erica SC O21-116-12-201919:30
Bertus Ebelties >Scheidsrechter/zaalDZOH 1 - Weerdinge 122-11-201920:30
Bertus Ebelties >Assistent-scheidsrechterZeeburgia JO19-1 - FC Emmen JO19-123-11-201916:00
Bertus Ebelties >Assistent-scheidsrechter(club)Zeeburgia JO19-1 - FC Emmen JO19-123-11-201916:00
Bertus Ebelties >Assistent-scheidsrechterDZOH O21-1 - Erica SC O21-125-11-201919:30
Bertus Ebelties >Scheidsrechter/zaalZandpol 3 - Hollandscheveld 36-12-201919:30
Albert Frijlink >ScheidsrechterFC Emmen JO15-2 - Longa '30 JO15-123-11-201910:30
Abel Jagersma >ScheidsrechterAfgezegdXX
Danny de Haas >ScheidsrechterZwartem. Boys 1 - DVC'59 124-11-201914:00
Theo Hein >ScheidsrechterFC Klazienaveen 2 - Knickerbockers The 423-11-201914:30
Theo Hein >Assistent-scheidsrechterST Germanicus-CSVC O21-1 - DZOH O21-117-12-201919:30
Frank Hollander >ScheidsrechterLycurgus 1 - Heracliden De 123-11-201914:30
Geert Kloppenburg >ScheidsrechterHFC '15 JO17-1 - Veendam 1894 JO17-123-11-201914:30
Elwin Langenberg >ScheidsrechterVitesse'63 VR1 - Berkum VR123-11-201914:30
Peter Lemmen >ScheidsrechterGVAV-Rapiditas 2 - Emmeloord SC 224-11-201911:00
Gerrie Louwes >ScheidsrechterMussel 1 - SJS 123-11-201914:30
Jeffrey Lubberts >ScheidsrechterMusselkanaal 1 - Sellingen 124-11-201914:00
Jeffrey Lubberts >ScheidsrechterAlcides RC1 - Emmen RC129-11-201920:00
Assistent-scheidsrechterFC Klazienaveen O21-1 - Erica SC O21-116-12-201919:30
Rennie Moes >ScheidsrechterDZOH JO17-2 - Genemuiden SC JO17-123-11-201909:00
Kevin Moed >ScheidsrechterWinsum 1 - Balk 123-11-201914:30
Geert Nijboer >ScheidsrechterXXX
Douwe Pals >ScheidsrechterST Germanicus-CSVC O21-1 - FC Klazienaveen O21-1 (Afgelast)18-11-2019--
Douwe Pals >Scheidsrechter/zaalFC M.A.R.L.E.N.E - Volendam ZVV22-11-201921:30
Douwe Pals >ScheidsrechterAWC - OJC ROSMALEN24-11-201914:00
Douwe Pals >Scheidsrechter/zaalG.S.F.V. Drs. Vijfje - Mazzel Stars VR129-11-201920:30
Douwe Pals >ScheidsrechterFC Emmen 2 - Heracles Almelo 22-12-201914:00
Albert Ros >ScheidsrechterAssen FC JO17-1 - SVBO JO17-123-11-201915:00
Jens Rutgers >ScheidsrechterScharnegoutum'70 1 - Oeverzwaluwen 123-11-201914:30
Jens Rutgers >ScheidsrechterST Germanicus-CSVC O21-1 - DZOH O21-117-12-201919:30
Pascal Sanders >Scheidsrechter/zaalPotetos 2 - Stedum 122-11-201921:30
Pascal Sanders >ScheidsrechterFC Burgum 1 - Zwaagwesteinde 123-11-201915:00
Pascal Sanders >Secretaris AV / zaalBeilen 1 - Avanti 127-11-201920:30
Pascal Sanders >Scheidsrechter/zaalFit Boys 1 - HZVV 327-11-201921:30
Pascal Sanders >Scheidsrechter/zaalFC Tunas 3 - Hoogeveen 429-11-201921:00
Pascal Sanders >Scheidsrechter/zaalFC Tunas 6 - Beilen 229-11-201922:00
Pascal Sanders >Scheidsrechter/zaalMadjoe 1 - ONR 26-12-201921:00
Pascal Sanders >Scheidsrechter/zaalMadjoe 5 - Drs. Vijfje 326-12-201922:00
Pascal Sanders >Scheidsrechter/zaalCSVC 1 - Borger zvv 111-12-201921:15
Pascal Sanders >Assistent-scheidsrechterWeide De O21-1 - Noordscheschut O21-117-12-201920:00
Richard Vos >Scheidsrechter/zaalKTP Nieuw Roden - Team Alkmaar/Sportstars22-11-201920:30
Richard Vos >Scheidsrechter/zaalDOSKO 1 - Drachtster Boys 127-11-201921:00
Scheidsrechter/zaalBeilen 1 - Westerkwartier V.V. 14-12-201920:30
Wubbo Warrink >Scheidsrechter/zaalHHCombi 2 - Beilen 220-11-201921:00
Wubbo Warrink >ScheidsrechterLewenborg FC JO19-1 - Be Quick 1887 JO19-223-11-201913:00
Wubbo Warrink >Scheidsrechter/zaalSchattenberg 2 - ACV 525-11-201919:00
Wubbo Warrink >Scheidsrechter/zaalACV 6 - FC Zuidlaren 325-11-201919:55
Wubbo Warrink >Scheidsrechter/zaalSVV'04 1 - DZOH 14-12-201920:45
Wubbo Warrink >Scheidsrechter/zaalBeilen 2 - HODO 211-12-201920:30
Wubbo Warrink >Scheidsrechter/zaalFit Boys 2 - ZZVV 211-12-201921:25
Wubbo Warrink >Scheidsrechter/zaalFit Boys 1 - Noordscheschut 218-12-201920:30
Wubbo Warrink >Scheidsrechter/zaalFit Boys 2 - HODO 218-12-201921:25
Bart Zinger > Scheidsrechter/zaalV & Z Veendam/ Topbrands 1 - Heracliden De 122-11-201920:00
Bart Zinger > Scheidsrechter/zaalV & Z Veendam 2 - Asser Boys 422-11-201920:55
Bart Zinger > ScheidsrechterGVAV-Rapiditas JO19-1 - Achilles 1894 JO19-123-11-201914:30
Bart Zinger > ScheidsrechterAengwirden 1 - Blue Boys 124-11-201914:00
Bart Zinger > Scheidsrechter/zaalGriffioen De 1 - Hoogeveen 125-11-201920:30
Bart Zinger > Scheidsrechter/zaalFC Tunas 2 - Schattenberg 16-12-201920:00
Bart Zinger > Scheidsrechter/zaalFC Tunas 1 - A.S. Exstudiantes 16-12-201921:00
Herman Wesseling >ScheidsrechterDalen 2 - LSC 1890 224-11-201911:00
Jans Weuring >ScheidsrechterWeide De VR1 - HZVV VR123-11-201915:00
Erik Wieringa >ScheidsrechterS.V. Haulerwijk 1 - Leovardia 123-11-201914:30
ScheidsrechterDZOH O21-1 - Erica SC O21-125-11-201919:30
Non aktief tot nader bericht
Joop Brussen >Scheidsrechterxxx
Dennis v/d Veen >ScheidsrechterXXX
Raymond Zuidema >Ass-scheidsrechterxxx

Beltona aanstellingen

KNVB wedstrijnrSpeeldagDatumWedstrijd (thuis)Wedstrijd (uit)AanvangPouleScheids.grp
17135dinsdag1-10-2019St. Germanicus-CSVCFC Klazienaveen19:30DCOVS HZO Pals (MMHJ06N) Venekamp (BFFN878) Langenberg (PMXT69B)
17155dinsdag15-10-2019vv De WeideFC Dalfsen20:00CCOVS HZO de Jong (FWTR107)Bruining FQMW47L)Langenberg (PMXT69B)
17228dinsdag15-10-2019SC EricaHHC – Hardenberg20:00DCOVS HZO Sanders (FVHZ57T)Assen (LYMG03N)Hein (FGNY665)
17229dinsdag5-11-2019SC EricaSt. Germanicus-CSVC20:00DCOVS HZO Moed (GCXP74Y)Venekamp (BFFN878)Ebelties (BFKT83Z)
17138dinsdag17-12-2019St. Germanicus-CSVCDZOH19:30DCOVS HZO Rutgers (MBGR993)Bruining (FQMW47L)Hein (FGNY665)
17157dinsdag17-12-2019vv De Weidev.v. Noordscheschut20:00CCOVS HZO Broekman (BFDD20V)Sanders (FVHZ57T)Ebelties (BFKT83Z)
17143maandag30-9-2019DZOHHHC – Hardenberg19:30DCOVS HZO   Broekman (BFDD20V)   Zinger (MBHP69P)   Assen (LYMG03N)
17146maandag25-11-2019DZOHSC Erica19:30DCOVS HZO Rotmensen (BFCD66W)Wieringa (BDXT55T)Ebelties (BFKT83Z)
17231woensdag16-10-2019FC KlazienaveenDZOH19:30DCOVS HZO Venekamp (BFFN878)Zinger (MBHP69P)Hein (FGNY665)
17233woensdag18-12-2019FC KlazienaveenSC Erica19:30DCOVS HZO Dorgelo (FSLQ366)Lubberts (BFCN22W)Assen (LYMG03N)
Pals01-10-2019
de Jong15-10-2019
Sanders15-10-201917-12-2019
Moed05-11-2019
Rutgers17-12-2019
Broekman30-09-201917-12-2019
Lubberts30-09-201901-10-201918-12-2019
Rotmensen25-11-2019
Venekamp16-10-201905-11-2019
Dorgelo18-12-2019
Bruining15-10-201917-12-2019
Assen15-10-2019
Wieringa25-11-2019
Zinger30-09-201916-10-2019
Langenberg01-10-201915-10-2019
Hein16-10-201917-12-2019
Ebelties25-11-201917-12-2019