Aanstellingen

arbiters zaterdag/zondag  >  KNVB scheidsrechters van de COVS HZO Drenthe


Martin Arends >

Scheidsrechter
Futsal Winsum 1 – Leekster Eagles
19-10-2018
20:30
Zaal Algemeen
Gepland
Scheidsrechter
Roden 1 – Hoogezand 1
21-10-2018
14:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland

Edwin Assen >
XXX

Mika Assen >

Scheidsrechter
Erica SC JO19-1 – Sweel JO19-1
27-10-2018
14:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Albert Jan Benjamins >

Scheidsrechter
Marum 1 – Tonego 1
27-10-2018
14:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Jan Bijkerk >

Scheidsrechter
Alcides 2 – Dalen 2
21-10-2018
11:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland

Robert Bruining >

Assistent-scheidsrechter
Genemuiden SC – Sparta Nijkerk
20-10-2018
14:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Albert Bosma >
XXX

Joop Brussen >

Scheidsrechter
Ter Apel ’96 FC 1 – Weerdinge 1
21-10-2018
14:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland

Daniël Dorgelo >

Scheidsrechter
Steenwijker Boys 1 – Oldemarkt FC 1
21-10-2018
14:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland

Bertus Ebelties >

Assistent-scheidsrechter(club)
Go Ahead Eagles JO19-1 – FC Emmen JO19-1
20-10-2018
15:00
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Scheidsrechter
Raptim 2 – Ruinen 2
21-10-2018
10:30
Veld Algemeen/Zondag
Gepland

Danny de Haas >

Scheidsrechter
Erica SC 2 – Annen 2
21-10-2018
11:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland

Albert Frijlink >

Scheidsrechter
Weide De VR1 – ASC ’62 VR1
27-10-2018
15:00
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Ab Jagersma >

Scheidsrechter
NWVV 1 – Erica’86 1
27-10-2018
14:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Theo Hein >

Scheidsrechter
DZOH 2 – Olde Veste’54 2
20-10-2018
14:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Geert Kloppenburg >

Scheidsrechter
Weide De JO17-1 – Annen JO17-1
20-10-2018
12:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Scheidsrechter
Emmen JO15-1 – MSC/Amslod JO15-1
27-10-2018
14:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Peter Lemmen >

Scheidsrechter
Twedo 1 – SVV’04 1
21-10-2018
14:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland

Gradus Lippold >

Scheidsrechter
Gieten JO15-1 – Fit Boys JO15-1
17-10-2018
19:00
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Scheidsrechter
FC Klazienaveen 4 – FC Klazienaveen 7
20-10-2018
13:45
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Gerrie Louwes >
XXX

Jeffrey Lubberts >

Scheidsrechter
Musselkanaal 1 – Protos 1
21-10-2018
14:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland

Rennie Moes >
XXX

Kevin Moed >

Scheidsrechter
CVVO 1 – S.C. Stiens 1
20-10-2018
14:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Geert Nijboer >
XXX

Douwe Pals >

Secretaris AV
Futsal Apeldoorn – FC M.A.R.L.E.N.E/Thermo4U
19-10-2018
21:30
Zaal Algemeen
Gepland
Scheidsrechter
WVV 1 – Gomos 1
21-10-2018
14:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland

Albert Ros >

Scheidsrechter
SJO JVZ JO15-1 – Genemuiden SC JO15-1
27-10-2018
10:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Henk Rotmensen >

Scheidsrechter
Hollandscheveld 1 – Bant 1
20-10-2018
14:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Pascal Sanders >

Scheidsrechter
Genemuiden SC 2 – Noordscheschut 2
20-10-2018
12:00
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Scheidsrechter
HODO 1 – Hoogeveen 3
22-10-2018
20:00
Zaal Algemeen
Gepland
Scheidsrechter
Hollandscheveld 2 – Hollandscheveld 3
22-10-2018
21:00
Zaal Algemeen
Gepland

Jens Rutgers >

Scheidsrechter
Wolvega FC 1 – Walde De 1
20-10-2018
14:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Assistent-scheidsrechter
Heerenveen 1 – Bergum 1
21-10-2018
14:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland

Richard Smit >

Scheidsrechter
Gieten 2 – Annen 1
26-10-2018
20:00
Zaal Algemeen
Gepland
Scheidsrechter
Gieten 1 – Potetos 1
26-10-2018
21:00
Zaal Algemeen
Gepland

Martijn Tempel >

Scheidsrechter
Zuidwolde 1 – Erica SC 1
21-10-2018
14:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland

Richard Vos >

Scheidsrechter
Kwiek 1 – Veendam 1894 1
21-10-2018
14:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland

Dennis v. d. Veen >

Scheidsrechter
Bareveld 1 – MOVV 1
21-10-2018
14:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland

Wubbo Warrink >

Scheidsrechter
DOSKO 2 – Emmen 1
18-10-2018
21:00
Zaal Algemeen
Gepland
Scheidsrechter
DZOH 1 – Zandpol 1
19-10-2018
19:30
Zaal Algemeen
Gepland
Scheidsrechter
Sweel 1 – Weerdinge 1
19-10-2018
20:30
Zaal Algemeen
Gepland
Scheidsrechter
Futsal Rolde 2 – Asser Boys 2
26-10-2018
21:00
Zaal Algemeen
Gepland
Scheidsrechter
Futsal Rolde 1 – Drs. Vijfje 22
26-10-2018
21:55
Zaal Algemeen
Gepland

Jans Weuring >

Scheidsrechter   >>>   DZOH JO17-1 – Heerenveen JO17\1  >>>27-10-2018  10:00  Veld Algemeen/ZaterdagGepland

Erik Wieringa >

Scheidsrechter
FC Klazienaveen 2 – Genemuiden SC 3
20-10-2018
12:00
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Bart Zinger > 

Scheidsrechter
HHCombi 1 – GKC 1
21-10-2018
14:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland

Herman Wesseling > 

Scheidsrechter
Borger zvv 2 – Roden 2
19-10-2018
20:00
Zaal Algemeen
Gepland
Scheidsrechter
Borger zvv 3 – A.S. Exstudiantes 4
19-10-2018
21:00
Zaal Algemeen
Gepland
Scheidsrechter
EMMS 2 – Beilen 2
21-10-2018
11:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland

Raymond Zuidema >

Assistent-scheidsrechter
Winsum 1 – Be Quick D 1
20-10-2018
14:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

 


Beltona Beloften Competitie

Datum Wedstrijd Tijd uitslag Scheidsrechter 1e Assistent 2e Assistent
dinsdag 9 oktober 2018 DZOH HHC 19:30 0-0  DZOH wns Arends
(BDTX96Y)
Lubberts (BFCN22W) Dorgelo (FSLQ366)
dinsdag 9 oktober 2018 SC Erica FC Klazienaveen 20:00 Rotmensen (BFCD66W) Zinger (MBHP69P) Ebelties (BFKT83Z)
maandag 29 oktober 2018 FC Klazienaveen DZOH 20:00 Pals
(MMHJ06N)
Dorgelo (FSLQ366) Rutgers (MBGR993)
dinsdag 30 oktober 2018 HHC SC Erica 20:00
maandag 19 november 2018 FC Klazienaveen HHC 20:00 Vos (FSHS704) Hein (FGNY665) Ebelties (BFKT83Z)
dinsdag 20 november 2018 DZOH SC Erica 19.30 Dorgelo (FSLQ366) Rutgers (MBGR993) Lubberts (BFCN22W)
dinsdag 11 december 2018 HHC DZOH 20:00
maandag 10 december 2018 FC Klazienaveen SC Erica 19.30 Benjamins (BDWT58P) Sanders (FVHZ57T) Wieringa (BDXT55T)
dinsdag 26 februari 2019 DZOH FC Klazienaveen 19.30 Venekamp (BFFN878) Wieringa (BDXT55T) Hein
(FGNY665)
dinsdag 26 februari 2019 SC Erica HHC 20:00 Lubberts (BFCN22W) Pals
(MMHJ06N)
Zinger (MBHP69P)
dinsdag 19 maart 2019 HHC FC Klazienaveen 20:00
dinsdag 19 maart 2019 SC Erica DZOH 20:00 Rutgers (MBGR993) Bruining (FQMW47L) Hein
(FGNY665)
Datum Wedstrijd Tijd
dinsdag 9 oktober 2018 Alcides De Weide 20.00
woensdag 10 oktober 2018 FC Dalfsen Noordscheschut 19:30
maandag 29 oktober 2018 Noordscheschut Alcides 19:30 Tempel (GBXR73W) Venekamp (BFFN878) Moed
(GCXP74Y)
dinsdag 30 oktober 2018 De Weide FC Dalfsen 20:15
maandag 19 november 2018 Noordscheschut De Weide 19:30 Moed (GCXP74Y)
dinsdag 20 november 2018 Alcides FC Dalfsen 20.00
dinsdag 11 december 2018 De Weide Alcides 20:15
maandag 10 december 2018 Noordscheschut FC Dalfsen 19:30 Sanders (FVHZ57T) Bruining FQMW47L) Zinger (MBHP69P)
poule F poule G
DZOH Alcides
SC Erica FC Dalfsen
FC Klazienaveen Noordscheschut
HHC De Weide