Aanstellingen

arbiters zaterdag/zondag  >  KNVB scheidsrechters van de COVS HZO Drenthe

Beltona Beloften Competitie staat onder aan deze pagina.

Martin Arends >

Scheidsrechter
LTC 1 – Zeemacht
21-09-2018
20:30
Zaal Algemeen
Gepland
Scheidsrechter
Nieuw Buinen 1 – Stadspark 1
23-09-2018
14:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland
Scheidsrechter
Excelsior’31 1 – FC Brasil`77
28-09-2018
21:00
Zaal Algemeen
Gepland
Scheidsrechter
Raptim 1 – Dalen 1
30-09-2018
14:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland
Scheidsrechter
DZOH O21-1 – HHC Hardenberg 021
09-10-2018
19:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Edwin Assen >
XXX
Mika Assen >

Scheidsrechter
FC Klazienaveen JO17-1 – MSC/Amslod JO17-1
22-09-2018
14:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Scheidsrechter
Weide De JO15-1 – Excelsior’31 JO15-1
29-09-2018
10:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Albert Jan Benjamins >

Scheidsrechter
Weide De 1 – Gramsbergen 1
22-09-2018
15:00
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Jan Bijkerk >

Scheidsrechter
Oranje Zwart 1 – Steenwijk 1
23-09-2018
14:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland
Scheidsrechter
Noordscheschut O21-1 – Alcides O21-1
29-10-2018
19:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Scheidsrechter
Noordscheschut O21-1 – Weide De O21-1
19-11-2018
19:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Albert Bosma >
XXX

Robert Bruining >

Assistent-scheidsrechter
Buitenpost – ACV
29-09-2018
14:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Assistent-scheidsrechter
FC Emmen 2 – De Graafschap 2
01-10-2018
18:30
Veld Algemeen
Gepland

Joop Brussen >

Scheidsrechter
Twedo 1 – Protos 1
23-09-2018
14:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland
Scheidsrechter
Dalen 2 – VKW 2
30-09-2018
11:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland


Daniël Dorgelo >

Scheidsrechter
VV Sleen 1 – WKE ’16 1
30-09-2018
14:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland
Assistent-scheidsrechter
DZOH O21-1 – HHC Hardenberg 021
09-10-2018
19:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Assistent-scheidsrechter
FC Klazienaveen O21 – DZOH O21-1
31-10-2018
20:00
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Scheidsrechter
DZOH O21-1 – Erica SC O21
20-11-2018
19:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Bertus Ebelties >

Scheidsrechter
SVV’04 1 – Zandpol 4 (Afgelast)
28-05-2018
Zaal Algemeen
Gepland
Scheidsrechter
Emmen 1 – Protos 2
24-09-2018
20:30
Zaal Algemeen
Gepland
Scheidsrechter
DZOH 2 – EHS’85 1
24-09-2018
21:30
Zaal Algemeen
Gepland
Scheidsrechter
Zandpol 1 – Veelerveen 1
30-09-2018
14:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland
Scheidsrechter
Be Fit 1 – ZZVV 1
01-10-2018
20:30
Zaal Algemeen
Gepland
Scheidsrechter
Erica SC O21 – FC Klazienaveen O21
09-10-2018
20:00
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Scheidsrechter
FC Klazienaveen O21 – HHC Hardenberg 021
21-11-2018
20:00
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Albert Frijlink >

Scheidsrechter
SJO JVZ JO17-1 – Assen FC JO17-1
22-09-2018
12:00
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Scheidsrechter
Alcides JO15-1 – Wolvega FC JO15-1G
29-09-2018
10:45
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Danny de Haas >

Scheidsrechter
HOC 1 – Heiligerlee 1
23-09-2018
14:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland
Scheidsrechter
DSC’65 1 – Schoonebeek 1
30-09-2018
14:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland

Ab Jagersma >
XXX
Theo Hein >
Scheidsrechter
Angelslo Sc 1 – SCN 1
22-09-2018
14:00
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Scheidsrechter
FC Klazienaveen O21 – HHC Hardenberg 021
21-11-2018
20:00
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Scheidsrechter
DZOH O21-1 – FC Klazienaveen O21
26-02-2019
19:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Geert Kloppenburg >

Scheidsrechter
Borger JO19-1 – LEO (Loon) JO19-1
22-09-2018
12:00
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Scheidsrechter
Peize JO15-1 – NEC Delfzijl JO15-1
29-09-2018
12:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Peter Lemmen >

Scheidsrechter
Annen 1 – HSC 1
23-09-2018
14:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland
Deelnemer
COVS Emmen 25092018
25-09-2018
19:30
Geplaatst
Scheidsrechter
Rolder Boys 2 – FVC 2
30-09-2018
10:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland

 Gradus Lippold >

Scheidsrechter
ST Germanicus/CSVC JO15-1G – SJO HH’97 JO15-1
22-09-2018
14:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Scheidsrechter
HS’88 JO15-1 – GVAV-Rapiditas JO15-3
29-09-2018
11:15
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Gerrie Louwes >

Scheidsrechter
Weerdinge 1 – Raptim 1
23-09-2018
14:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland

Jeffrey Lubberts >

Scheidsrechter
EMMS 1 – VV Sleen 1
23-09-2018
14:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland
Scheidsrechter
Hoogeveen 2 – Frisia 2
30-09-2018
11:30
Veld Algemeen/Zondag
Gepland
Assistent-scheidsrechter
DZOH O21-1 – HHC Hardenberg 021
09-10-2018
19:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Assistent-scheidsrechter
DZOH O21-1 – Erica SC O21
20-11-2018
19:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Scheidsrechter
Erica SC O21 – HHC Hardenberg 021
26-02-2019
20:00
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Kevin Moed >

Scheidsrechter
Drenthina 1 – Omlandia 1
22-09-2018
14:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Scheidsrechter
Blauw Wit ’34 1 – Fean’58 1
29-09-2018
15:00
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Scheidsrechter
Noordscheschut O21-1 – Alcides O21-1
29-10-2018
19:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Scheidsrechter
Noordscheschut O21-1 – Weide De O21-1
19-11-2018
19:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Rennie Moes >

Scheidsrechter
HZVV JO15-1 – HSC ’21 JO15-1G
22-09-2018
10:45
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Geert Nijboer >

Deelnemer
COVS Emmen 25092018
25-09-2018
19:30
Geplaatst

Douwe Pals >

Scheidsrechter
Excelsior’31 1 – FC Brasil`77
28-09-2018
21:00
Zaal Algemeen
Gepland
Scheidsrechter
Noordster 1 – Emmen 1
30-09-2018
14:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland
Scheidsrechter
FC Klazienaveen O21 – DZOH O21-1
31-10-2018
20:00
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Assistent-scheidsrechter
Erica SC O21 – HHC Hardenberg 021
26-02-2019
20:00
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Albert Ros >

Scheidsrechter
FC Emmen JO15-2 – SVBO JO15-1
22-09-2018
10:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Scheidsrechter
LTC JO17-1 – ST Rolder Boys/SGO/SVDB JO17-1
29-09-2018
12:00
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland


Henk Rotmensen >

Scheidsrechter
Hoogeveen 1 – SVN’69 1
22-09-2018
14:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Deelnemer
COVS Emmen 25092018
25-09-2018
19:30
Aangemeld
Scheidsrechter
SCN 1 – SJS 1
29-09-2018
14:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Scheidsrechter
Erica SC O21 – FC Klazienaveen O21
09-10-2018
20:00
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Jens Rutgers >

Scheidsrechter
Grijpskerk 1 – Zwaagwesteinde 1
22-09-2018
14:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Assistent-scheidsrechter
Stevo 1 – De Zweef 1
23-09-2018
14:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland
Scheidsrechter
Fit Boys 1 – BSVV 1
29-09-2018
14:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Pascal Sanders >

Scheidsrechter
Hollandscheveld 1 – Nieuwleusen SV 1
22-09-2018
14:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Scheidsrechter
FC Klazienaveen 2 – Bargeres 2
23-09-2018
10:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland
Scheidsrechter
Elim 1 – SCD ’83 1
29-09-2018
14:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Scheidsrechter
FC Zuidlaren 1 – Futsal Rolde 1
01-10-2018
21:15
Zaal Algemeen
Gepland

Richard Smit >

Scheidsrechter
DOSKO 1 – Beilen 1
19-09-2018
21:00
Zaal Algemeen
Gepland
Scheidsrechter
REUZ 5 – Gieten 3
05-10-2018
21:00
Zaal Algemeen
Gepland
Scheidsrechter
REUZ 4 – Madjoe 9
05-10-2018
22:00
Zaal Algemeen
Gepland

Martijn Tempel >

Scheidsrechter
BWO 1 – WAVV 1
23-09-2018
14:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland
Scheidsrechter
Dedemsvaart 1 – Heerde 1
30-09-2018
14:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland
Scheidsrechter
Noordscheschut O21-1 – Alcides O21-1
29-10-2018
19:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Richard Vos >

Scheidsrechter
WKE ’16 1 – Musselkanaal 1
23-09-2018
14:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland

Dennis v. d. Veen >

Scheidsrechter
Ter Apel ’96 FC JO17-2 – Borger JO17-2
26-09-2018
18:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Scheidsrechter
DVC’59 1 – VIOS (O) 1
30-09-2018
14:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland

Wubbo Warrink >

Scheidsrechter
FC Emmen JO15-1 – Blauw Wit ’34 JO15-1
22-09-2018
12:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Scheidsrechter
V & Z Veendam 1 – A.S. Exstudiantes 8
28-09-2018
20:55
Zaal Algemeen
Gepland
Scheidsrechter
Beilen JO19-1 – Gieten JO19-1
29-09-2018
14:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Scheidsrechter
Borger zvv 3 – Drs. Vijfje 8
05-10-2018
20:00
Zaal Algemeen
Gepland

Erik Wieringa >

Deelnemer
COVS Emmen 25092018
25-09-2018
19:30
Veenhuizen Gevangenis
Geplaatst
Scheidsrechter
SVBO 1 – Angelslo Sc 1
29-09-2018
14:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Scheidsrechter
FC Klazienaveen O21 – Erica SC O21
12-12-2018
20:00
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Scheidsrechter
DZOH O21-1 – FC Klazienaveen O21
26-02-2019
19:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Jans Weuring >

Scheidsrechter
SVBO JO19-1 – Musselkanaal JO19-1
22-09-2018
14:30
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Herman Wesseling >

Scheidsrechter
Twedo 2 – Emmeloord SC 3
23-09-2018
10:30
Veld Algemeen/Zondag
Gepland
Scheidsrechter
Weerdinge 2 – Dedemsvaart 3
30-09-2018
10:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland

Bart Zinger > 

Technische staf
VVAK JO15-1 – VKW JO15-2
22-09-2018
10:15
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Scheidsrechter
Buinen 1 – SVBC 1
23-09-2018
14:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland
Scheidsrechter
ONR 2 – zvv Delfzijl 3
28-09-2018
19:00
Zaal Algemeen
Gepland
Scheidsrechter
ONR 3 – DWS Oosterpoort 6
28-09-2018
20:00
Zaal Algemeen
Gepland
Technische staf
VKW JO15-2 – Wijster JO15-1
29-09-2018
09:00
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Scheidsrechter
Beilen 2 – Noordster 2
30-09-2018
10:00
Veld Algemeen/Zondag
Gepland
Scheidsrechter
Nieuw Roden 3 – Boerakker 2
05-10-2018
22:00
Zaal Algemeen
Gepland
Technische staf
HZVV JO15-4 – VKW JO15-2
06-10-2018
08:45
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland
Scheidsrechter
Erica SC O21 – FC Klazienaveen O21
09-10-2018
20:00
Veld Algemeen/Zaterdag
Gepland

Raymond Zuidema >
XXX

 


Beltona Beloften Competitie

Datum Wedstrijd Tijd Scheidsrechter 1e Assistent 2e Assistent
poule F dinsdag 9 oktober 2018 DZOH HHC 19:30 Arends (BDTX96Y) Lubberts (BFCN22W) Dorgelo (FSLQ366)
DZOH dinsdag 9 oktober 2018 SC Erica FC Klazienaveen 20:00 Rotmensen (BFCD66W) Zinger (MBHP69P) Ebelties (BFKT83Z)
SC Erica woensdag 31 oktober 2018 FC Klazienaveen DZOH 20:00 Pals (MMHJ06N) Dorgelo (FSLQ366) Boxem (LYDB31E)
FC Klazienaveen dinsdag 30 oktober 2018 HHC SC Erica 20:00
HHC woensdag 21 november 2018 FC Klazienaveen HHC 20:00 Vos (FSHS704) Hein (FGNY665) Ebelties (BFKT83Z)
dinsdag 20 november 2018 DZOH SC Erica 19.30 Dorgelo (FSLQ366) Rutgers (MBGR993) Lubberts (BFCN22W)
dinsdag 11 december 2018 HHC DZOH 20:00
woensdag 12 december 2018 FC Klazienaveen SC Erica 19.30 Tempel (GBXR73W) Sanders (FVHZ57T) Wieringa (BDXT55T)
dinsdag 26 februari 2019 DZOH FC Klazienaveen 19.30 Venekamp (BFFN878) Wieringa (BDXT55T) Hein (FGNY665)
dinsdag 26 februari 2019 SC Erica HHC 20:00 Lubberts (BFCN22W) Pals (MMHJ06N) Zinger (MBHP69P)
dinsdag 19 maart 2019 HHC FC Klazienaveen 20:00
dinsdag 19 maart 2019 SC Erica DZOH 20:00 Rutgers (MBGR993) Bruining (FQMW47L) Hein (FGNY665)
Datum Wedstrijd Tijd
poule G dinsdag 9 oktober 2018 Alcides De Weide 20.00
Alcides woensdag 10 oktober 2018 FC Dalfsen Noordscheschut 19:30
FC Dalfsen maandag 29 oktober 2018 Noordscheschut Alcides 19:30 Benjamins (BDWT58P) Bijkerk (FWTR107) Moed (GCXP74Y)
Noordscheschut dinsdag 30 oktober 2018 De Weide FC Dalfsen 20:15
De Weide maandag 19 november 2018 Noordscheschut De Weide 19:30 Moed (GCXP74Y) Boxem (LYDB31E) Bijkerk (FWTR107)
dinsdag 20 november 2018 Alcides FC Dalfsen 20.00
dinsdag 11 december 2018 De Weide Alcides 20:15
maandag 10 december 2018 Noordscheschut FC Dalfsen 19:30 Sanders (FVHZ57T) Bruining FQMW47L) Zinger (MBHP69P)